.

.

No B. S. Kömür Peel Off Yüz Maskesi Niasinamid ile-Derin Temizlik Siyah Nokta Remover Maske-Ağrısız Aktif Kömür Kil Yüz Maskesi.

No B. S. Kömür Peel Off Yüz Maskesi Niasinamid ile-Derin Temizlik Siyah Nokta Remover Maske-Ağrısız Aktif Kömür Kil Yüz Maskesi.

Değerli:

₺ 135.00
Malların miktarı
Emre için Kİ

AKTİF KÖMÜRLÜ SİYAH nokta çıkarıcı, cildin gerekli yağlarını çıkarmadan veya zarar vermeden gözenek şeritlerinden daha iyi kir ve kalıntıları ağrısız bir şekilde temizler skin.It gözeneklerinizdeki toksinleri giderir, yağlı cildi dengeler, gözenekleri daha küçük görünmesi için temizler ve kırılmaları tedavi eder.NİASİNAMİD, SQUALANE, BİTKİ KÖK hücreleri ve BAHÇE TERESİ ÖZÜ, kurumasını beklerken cildinizin derinliklerine doğru ilerleyerek donuk cildi, hatta cilt tonunu aydınlatmaya ve sarkmayı azaltmaya yardımcı olur.Diğer maskeler ve gözenek şeritleri sadece soyulma gözenek temizleme etkisini sağlar, ancak No BS Kömür Maskesi gözenek temizleme etkisinin ötesine geçen yoğun bir tedavidir, böylece kore yüz maskesi sonuçları elde edersiniz.Diğer Kömür soyma Maskelerinin aksine, No BS maskesi cildinize zarar vermez tissue.NO KÖTÜ ŞEYLER : Paraben yok, sülfat yok, ftalat yok, toksik petrokimya yok, yapay koku yok.GLUTENSİZ.Formülümüz cildinizi ağrı veya hasar olmadan pul pul dökecektir.Hassas cilt tipleri bile uygulamadan sonra kızarıklık yaşamadan kullanabilir.1.500 toksik maddeyi ürünlerimizden yasakladık, FDA sadece 11'i yasakladı. AMERİKA'DA sorumlu bir ŞEKİLDE yapılmış, VEGAN, ZULÜMSÜZ ve GERİ VERİYORUZ!Her satışın bir yüzdesini kar amacı gütmeyen kuruluşlar ağımıza bağışlayarak ihtiyacı olanların hayatlarını iyileştirmeye adanmış barınaklarla işbirliği yapıyoruz. % 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ-En çok satan Kömür Soyma Maskemizin ve ağrısız bir siyah nokta çıkarıcı yapan kaliteli malzemelerin arkasındayız.Önde gelen siyah nokta çıkarıcı maskeden daha iyi performans gösteren siyah maskemiz, sürekli kullanımda bile cilde zarar vermeden veya tahriş etmeden hint şifalı kil, aztek kil maskesi ve kore yüz maskesiyle karşılaştırılabilir veya üstün sonuçlar verir.Mascarilla para puntos negros.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar