.

.

20mm Mikroskop Objektif, standart Objektif Lens Geniş Alan İnce İşçilik Çizilmeye Dayanıklı Biyolojik Mikroskop için(10/0.

20mm Mikroskop Objektif, standart Objektif Lens Geniş Alan İnce İşçilik Çizilmeye Dayanıklı Biyolojik Mikroskop için(10/0.

Değerli:

₺ 37.17
Malların miktarı
Emre için Kİ

Rahat : Objektif lens geniş bir görüş alanına sahiptir, görüntülemeyi daha rahat hale getirir, lens aşınmaz, bulanıklaşmaz ve uzun ömürlüdür.Yüksek Kaliteli Malzeme : Yüksek kaliteli alüminyum alaşım ve optik cam malzeme, kullanımı rahat, saklama kutusu ile donatılmış, saklamak kolay.Temizle : Bu mikroskop objektif yüksek ışık geçirgenliği vardır, yüksek kırılma indeksi, parlak ve net görüntüleme, kullanışlı ve pratik.Uyumlu : Evrensel standart arayüz, aynı diyaframın tüm mikroskopları kullanılabilir ve uygulama kapsamı geniştir.Metal Gövde : lens gövdesi tüm metal malzemelerden yapılmış, ince işçilik,kalite güvencesi, profesyonel akromatik objektif lens.Özellik : 1. Temizle : Bu mikroskop objektif yüksek ışık geçirgenliği vardır, yüksek kırılma indeksi, parlak ve net görüntüleme, kullanışlı ve pratik.2. Metal Gövde : lens gövdesi tüm metal malzemelerden yapılmış, ince işçilik,kalite güvencesi, profesyonel akromatik objektif lens.3. Rahat : Objektif lens geniş bir görüş alanına sahiptir, görüntülemeyi daha rahat hale getirir, lens aşınmaz, bulanıklaşmaz ve uzun ömürlüdür.4. Uyumlu : Evrensel standart arayüz, aynı diyaframın tüm mikroskopları kullanılabilir ve uygulama kapsamı geniştir.5. Yüksek Kaliteli Malzeme : Yüksek kaliteli alüminyum alaşım ve optik cam malzeme, kullanımı rahat, saklama kutusu ile donatılmış, saklamak kolay.Nasıl Kullanılır : 20mm/0.8 in arayüzlü bir mikroskopa monte edildiğinde kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Objektif Lensmalzeme : Alüminyum Alaşım + Optik Glass Purpose : Mikroskop için Özel Objektif Lenspaket Listesi : 1 x Objektif Lens1 x Depolama kovasınot : 1. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın!2. Manuel ölçüm, bazı hatalar izin lütfen.

Temel Özellikleri

Item Type:
Objective Lens
Material:
Aluminum Alloy + Optical Glass
Purpose:
Special Objective Lens for Microscope
Package List:
1 x Objective Lens :
1 x Storage Bucket :
1. Do not expose to direct sunlight!2. Manual measurement, please allow some errors. :

Birindeki katılımlar