.

.

DSLR Kamera için Kamera sabitleyici El Tipi 3 Eksenli Gimbal Sabitleyici Dış Mekan Video Kaydı için Evrensel Sabitleyici (Renk:

DSLR Kamera için Kamera sabitleyici El Tipi 3 Eksenli Gimbal Sabitleyici Dış Mekan Video Kaydı için Evrensel Sabitleyici (Renk:

Değerli:

₺ 362.97
Malların miktarı
Emre için Kİ

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz. ●Küçük ve kullanışlı : katlanabilir ve kullanılabilir, katlandıktan sonra sadece birkaç sayfa A4 kağıt boyutundadır ve ana fotoğraf ekipmanlarını kapsayan bir torbaya veya hatta bir cebe kolayca konabilir. ●Ayarlanabilir çekim açısı : yüksekliği kullandığınız farklı kameralara göre ayarlayabilir ve birden fazla açı ve yönde çekim yapabilirsiniz. ●Kararlılık : Kaykay, paten, yarış, bisiklet, sörf, avcılık, snowboard, kayak ve stabilite gerektiren ekstrem spor durumları için çok uygundur. ●Hafif ve rahat : Ergonomik olarak tasarlanmış tutamak, uzun süreli çekimin basıncını azaltır. ●Hızlı cevap : Satın alma işlemi sırasında sorunlarla karşılaşırsanız, posta ve Soru-cevap işlevi aracılığıyla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sorunu sizin için çözmek için 0-6 saat içinde size cevap vereceğiz. -İletişim : WİFİCommunication : Wired Type : Tek Handgrip Size : 429*240*175.3 Mm Ağırlık (g) : 1656g.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar