.

.

Hıca Su pompalı dağıtıcı Otomatik Içme Suyu Şişesi Pompası için 5 Galon Su şişesi Dağıtıcı USB Şarj Taşınabilir su sebili(Altın)

Hıca Su pompalı dağıtıcı Otomatik Içme Suyu Şişesi Pompası için 5 Galon Su şişesi Dağıtıcı USB Şarj Taşınabilir su sebili(Altın)

Değerli:

₺ 29.97
Malların miktarı
Emre için Kİ

【 GÜVENLİK ve sağlık MALZEMESİ】 - Yüksek kaliteli bir ürün alacaksınız!Hıca Su Şişesi Dağıtıcımız BPA içermeyen bir üründür,gıda sınıfı silikon, 304 paslanmaz çelik ve yüksek yoğunluktadır ABS.It plastik tadı sorunu giderildi, kesinlikle tamamen güvenli ve size sağlıklı içme suyu sağlayacak. 【Kullanımı KOLAY】 - Küçük pompayı şişe ağzına tutturmanız yeterlidir.Bir anahtar işlemi.Düğmeye bir kez basın, 0.16 galon su pompalayın ve suyu durdurmak için düğmeye tekrar basın.Hıca taşınabilir su dağıtıcımız çocuklar ve yaşlılar için bile sorunsuzdur. 【USB ŞARJ ve ENERJİ TASARRUFU ve ÇEVRE KORUMA】 - Tam şarj olduktan sonra 30-40 gün veya yaklaşık 4-5 şişe 5 galon su için kullanılabilen 1200m Ah şarj edilebilir pil.Hıca su şişesi pompamızın her gün şarj edilmesine gerek yoktur.Daha da önemlisi, kamp için dışarı çıkarken, tek kullanımlık şişelenmiş su getirmek gerekli değildir, böylece tek kullanımlık üretimi azaltır bottles.so,su şişesi pompası Çevre dostudur. 【BİRÇOK DURUM için UYGUNDUR】 - Elektrikli su şişesi pompası, ofis, ev, Mutfak, kamp, piknik,plaj,barbekü ve diğer açık hava etkinlikleri gibi hem iç hem de dış mekan için uygundur.Su sürahisi,İstasyon, okul, hastane, spor salonu vb.Gibi birçok halka açık yer için de uygundur.Taşınabilir su cihazı evrenseldir ve çoğu içme suyu deposu veya şişesi için uygundur.NOT : Vidalı kapaklar veya kapaksız şişeler için değil. 【EN İYİ HİZMET ve MEMNUNİYET GARANTİSİ】 - Akıllı elektrikli su şişesi pompamızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin ve sorununuzu 12 saat içinde çözeceğiz. 1. Galon Şişe Evrensel, Basit ve zarif bir görünüm, güzel bir görünüm kapalı. 2. Gıda sınıfı silikon hortum, BPA içermez, paslanmaz çelik boru, güvenlik ve hijyen. 3. 600 ML kantitatif pompalama, Beklemeden otomatik olarak durur. 4. Kablosuz ve taşınabilir, her yerde kullanabilir ve şarj edebilirsiniz. 5. Düşük gürültü çıkış suyu.Şık görünümlü, Taşınabilir, kullanımı kolay ve çok kolaylık için kapalı ve açık, en iyi seçim için ofis, ev, Mutfak, kamp, piknik, faaliyetleri, vb.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar