.

.

4 Adet 450 ml Pompa Doldurulabilir Şişe Plastik Köpük Sabunluk Sıvı Konteyner Boş Losyon Şişe Kozmetik Konteyner için Mutfak

4 Adet 450 ml Pompa Doldurulabilir Şişe Plastik Köpük Sabunluk Sıvı Konteyner Boş Losyon Şişe Kozmetik Konteyner için Mutfak

Değerli:

₺ 44.97
Malların miktarı
Emre için Kİ

Yüksek kaliteli güvenli malzemeler, losyon pompası şişesi, dayanıklı, tekrar kullanılabilir, yüksek kaliteli çevre dostu malzemelerden yapılmıştır ve tezgah ve lavabo için mükemmel bir dekorasyon olarak kullanılabilir.Çok amaçlı, sabun, bulaşık sabunu, el sabunu, el sabunu, şampuan, duş jeli, yüz temizleyici, etc.It mutfak, banyo, ofis, yatak odası, salon vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılabilir. ya da hediye olarak.Boş pompa şişesi, çeşitli sıvılarla doldurulması kolay ve zamandan ve enerjiden tasarruf edebilen geniş çaplı bir şişe ağzı tasarımını benimser.Şişe ağzı, sıkılması kolay, sızıntıyı etkili bir şekilde önleyen ve dönen pompa kafasını zahmetsizce itebilen daha kalın bir iplik tasarımını benimser.Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya üründen memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size en iyi çözümü sunacağız.Şartname : Öğe Türü : Boş Pompa Şişe Malzeme : Vücut PETG + Aksesuarları PP Ağırlık : Yaklaşık. 320g / 11.3 oz Şişe Alt Çapı : Yaklaşık. 67mm / 2.6 in Şişe Sıkılır Devlet Yükseklik : Yaklaşık. 156mm / 6.1 in Şişe Gövde Yüksekliği : Yaklaşık. 118mm / 4.6 in Kullanımda Şişe Yüksekliği : Yaklaşık. 180mm / 7.1 in Renk : Mavi ve Şeffaf Kapasite : 450 ml Uygun için : Losyon/Makyaj Çıkarıcı/Toner ve Diğer Kozmetik Kullanım Yöntemi : 1. Şişeleme için losyonu hazırlayın, pompa kafasını sökün ve 2'yi doldurmaya hazırlayın. Şişenin ağzını hizalayın ve doğrudan emülsiyon dağıtım şişesine doldurun (veya yardımcı olması için dağıtım hunisini kullanın) 3. Basmadan önce, önce kapağı sıkmanız, zıplamak için pompa kafasını saat yönünün tersine çevirmeniz, dışarı çıkmak için losyona basmanız gerekir Paket Listesi : 4 x Boş Pompa Şişesi Not : 1. Izin lütfen 02 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. Pompa şişesine yüksek sıcaklıkta sıvı dökmeyin.

Temel Özellikleri

Item Type:
Empty Pump Bottle
Material:
Body PETG + Accessories PP
Weight:
Approx. 320g/11.3oz
Bottle Bottom Diameter:
Approx. 67mm/2.6in
Bottle Tightened State Height:
Approx. 156mm/6.1in
Bottle Body Height:
Approx. 118mm/4.6in
Bottle Height in Use:
Approx. 180mm/7.1in
Color:
Blue and Transparent
Capacity:
450ml
Suitable for:
Lotion/Makeup Remover/Toner and Other Cosmetics
Usage Method:
1. Prepare the lotion for bottling, unscrew the pump head, and prepare for filling :
2. Align the mouth of the bottle and fill it directly into the emulsion dispensing bottle (or use the dispensing funnel to assist) :
3. Before pressing, you must tighten the cap first, turn the pump head counterclockwise to bounce, press the lotion to come out :
Package List:
4 x Empty Pump Bottle :
Note:
1. Please allow 02 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. Do not pour high temperature liquid into the pump bottle. :

Birindeki katılımlar