.

.

Xiao Yu Bayanlar Akıllı İzle, Adet Dönemi Tahmini, Tam Daire Tam Dokunmatik, Akıllı Bilezik, Bayanlar Hediye (Renk: Gümüş)

Xiao Yu Bayanlar Akıllı İzle, Adet Dönemi Tahmini, Tam Daire Tam Dokunmatik, Akıllı Bilezik, Bayanlar Hediye (Renk: Gümüş)

Değerli:

₺ 193.65
Malların miktarı
Emre için Kİ

★1.1 - inç tam daire yüksek çözünürlüklü IPS renkli ekran, ince ve hafif gövde, zarif cazibesi ile, parlayan ve hareketli. ★Spor modu : Motivasyon sadece bir hedef varsa.Sağlıklı bir vücut geliştirmenize yardımcı olmak için yürüyüş, koşu, tırmanma, yüzme, basketbol ve diğer modlar arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz. ★Uyku izleme : gündüz aktivitelerinizin daha konsantre olmasına, daha iyi hareketliliğe ve verimliliğin korunmasına yardımcı olacak gün boyunca sizi daha enerjik ve yeterli uyku haline getirin. ★Fonksiyonel hatırlatma kadın fonksiyonel adet dönemi : güvenli dönem, adet dönemi, yumurtlama dönemi, gebelik dönemi, vb., bilezik farklı dönemlerde farklı durum istemleri gösterecektir. ★Çağrı hatırlatma : SMS, APP hatırlatma, gelen çağrı olduğunda, titreşim hatırlatma, telefon çağrıyı kaçırmaz; aramayı cevaplamak sakıncalı olduğunda, aramayı tek tuşla reddedebilir, ellerinizi serbest bırakabilir ve iletişimi daha rahat hale getirebilirsiniz. Details Ürün detayları : 1. Farklı stil ve renklerde yerleşik birçok arayüz, her zaman sizin için uygun bir tane vardır.2. Zarif ve şık tam daire görünümü, dış kabuk, görünüm ve kalite dikkate alınarak seçilen malzemelerden yapılmıştır ve geçirgenlik ve çizilme direnci daha da yükseltilmiştir.3. Tek tuşla Bluetooth müzik değiştirme, cep telefonuna bağlanma, cep telefonu müzik çalma, duraklatma, üst ve alt şarkılar arasında geçiş yapma.✦ Ürün parametreleri : Ekran : yüksek çözünürlüklü : Ble5 Bluetooth 240 Product*240 renkli ekran, çözünürlük IPS.Anahtar button System gereksinimleri : yukarıda Android 4.4 ve 4.0 Teslim süresi Bluetooth 8.0 ve üzeri, destek yaklaşık 15 iş günüdür İOS, titreşim reminder Button inşa 0 Battery kapasitesi : 160 m Ah Motor : : .Herhangi bir sorunuz varsa, bize bir mesaj bırakabilirsiniz ve biz 24 saat içinde cevap verecektir.

Temel Özellikleri

Birindeki katılımlar