.

.

Elektrikli Diş Fırçası, Panda Desen Diş Temizleme Fırçası Su Geçirmez Ultrasonik Fırçalama Titreşimli Yumuşak Şarj Edilebilir

Elektrikli Diş Fırçası, Panda Desen Diş Temizleme Fırçası Su Geçirmez Ultrasonik Fırçalama Titreşimli Yumuşak Şarj Edilebilir

Değerli:

₺ 34.47
Malların miktarı
Emre için Kİ

PBT yumuşak saçlı çocuk bakım seviyesi fırça başlığı, dişlere zarar vermeden kenarların ve köşelerin temizlenmesini sağlar.Fırça kafasının kavisli tasarımı, çocukların ağzına sığar, bu da ağzına nüfuz etmeyi kolaylaştırır ve ölü köşeleri etkili bir şekilde temizler.Sevimli panda şekli bebeğinizin diş fırçalamaya olan ilgisini artırabilir, çocukların dişlerini daha kolay fırçalamasını sağlayabilir.IPX7 su geçirmez derece, tam vücut su geçirmez tasarım, yıkanabilir, worryfree diş temizliği sağlar.Entegre kalıplama işlemi, açmak için bir anahtar, modları değiştirmeye gerek yok, basit kullanım.Şartname : Öğe Türü : Çocuklar elektrikli Diş Fırçası Malzeme : ABS+PP Çevre Dostu Toksik Olmayan Malzeme Boyut(Y x D) : Yaklaşık. 150x35mm / 5.9 x 1.4 in Ağırlık : Yaklaşık. 67g / 2.4 oz güç : 1 W Dönme Frekansı : 12000 Kez/Dak Fırça Kafası Kıllar : PBT Yumuşak Kıllar güç Kaynağı : 1 Adet x AAA Pil (Dahil Değildir) Nasıl Kullanılır : 1. Bir AAA pil takın (dahil değildir) kendiniz 2. Fırça kafasını takın ve kullanmak için siyah düğmeye basın Paket listesi : 1 x Diş Fırçası Ana Bilgisayarı(Pil Dahil Değildir) 3 x Fırça Kafası 1 x Diş Fırçası Başı Kapağı Not : 1.Elektrikli diş fırçasının alt kısmı pilin yerleştirildiği yerdir. 2.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle küçük bir hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler. 3.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel Özellikleri

Item Type:
Kids Electric Toothbrush
Material:
ABS+PP Environment-Friendly Non-Toxic Material
Size(H x D):
Approx. 150 x 35mm/5.9 x 1.4in
Weight:
Approx. 67g/2.4oz
Power:
1W
Rotation Frequency:
12000 Times/Min
Brush Head Bristles :
PBT Soft Bristles
Power Supply:
1Pc x AAA Battery (Not Included)
How to Use:
1. Install an AAA battery(not included) by yourself :
2. Install the brush head and press the black button to use :
Package List:
1 x Toothbrush Host(Not Included Battery) 3 x Brush Head :
1 x Toothbrush Head Cover :
Note:
1.The bottom of the electric toothbrush is where the battery is placed. 2.Please allow small error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
3.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Birindeki katılımlar